Osłony wewnętrzne

ŻALUZJE POZIOME

W ofercie żaluzje aluminiowe i drewniane 25 i 50 mm. Stanowią elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz.  Bogata kolorystyka.


ŻALUZJE PIONOWE – VERTICALE

Desingerskie rozwiązania, a także piękne tkaniny sprawiają, że stanowią idealną dekorację wnętrz. Mogą być stosowane zarówno w mieszkaniach, jak i w bankach, firmach czy salach konferencyjnych.


ROLETY WOLNOWISZĄCE

Jedne z najpopularniejszych osłon okiennych. Wiele rozwiązań montażowych: nad oknem, do wnęki, do sufitu. Możliwość wykonania bardzo dużych gabarytów.


ROLETY W KASETCE

Funkcjonale i wyjątkowo estetyczne osłony okienne. Największą zaletą jest funkcja zabezpieczenie tkaniny. Materiał jest doskonale chroniony przed kurzem i zabrudzeniami. Prowadnice utrzymują tkaninę zawsze w tej samej odległości od okna.


ROLETY DZIEŃ-NOC

Nowoczesna osłona łącząca funkcje rolety i żaluzji. Możliwość dopasowania do każdego okna. Wykonane ze specjalnej tkaniny w poziome pasy charakteryzuje się doskonałą jakością i niecodziennym designem. Pozwalają na regulację ilości wpadającego światła.


DACHOWE

Zapewniają poczucie komfortu użytkownikom poddaszy. Zdecydowanie obniżają temperaturę w pomieszczeniu przy dużym nasłonecznieniu. Mogą byś stosowane do wszystkich typów okien dachowych łącznie z tymi nietypowymi.


PLISY

Możliwość zastosowana zarówno do okien prostokątnych jak i do tych nietypowych: trapezowe, łukowe, trójkątne oraz dachowe. Pasują do stylistyki każdego wnętrza. Są połączeniem estetyki i funkcjonalności. Możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna.


EKSKLUZYWNE

To propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Są uwieńczeniem wyszukanej formy, kształtu i faktury. Doskonale nadają się do wnętrz nowoczesnych, klasycznych czy industrialnych. Zjawiskowy design w każdym calu.


RZYMSKIE

Nowoczesna elegancja i styl to cechy charakterystyczne tych rolet. Nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Bardzo bogata gama kolorów tkanin, które można prać i prasować.


Fotografie zawarte na powyższej stronie są przygotowane w oparciu o materiały firmy „VERTEX”,

Komentarze są wyłączone.